Zapářka na noze

 

Zapářka na noze

Jak se zbavit tzv. zapářky? (Pozor, nezaměňte s mykózou.) 

  • Před: Noha s projevy zapářky, která se může projevit drobnými ďolíčky a drobnými trhlinkami.
  • Po: Noha se postupně navrací do normálního stavu. 
 
Naše pedikérka doporučila Bis Smooth, klientka mazala pouze 3x týdně. Výsledek na spodním obrázku je po 2 měsících.
 
Bis Smooth si poradí i s dlouhodobě trvající „zapářkou“. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o mykózu. Účinné látky v Bis Smooth, které v tomto případě pozitivně ovlivňují stav pokožky, jsou:
  1. Dermosoft Decalact – ten pomůže vyrovnat kožní mikroflóru a inhibuje plísně z rodu Trychophytonů. Tato látka se může používat v přípravcích na akné a lupy nebo také pro intimní hygienu. Hojně se využívá v přírodní kosmetice jako náhrada Triclosanu a Climbazolu.
  2. Liftonin Xpert - zabraňuje vzniku nových prasklin na nohou. Jde o extrakt z rostliny bulbine frutescens, který řídí správnou tvorbu kolagenu a elastinu a tím pokožku regeneruje. Díky správnému řízení regenerace je pokožka pružná a nemá sklony znova praskat.

 
Tip: Pro co nejlepší pomoc se poraďte s vaší nejbližší pedikérkou Bis Bis, která vám doporučí vhodný přípravek právě pro vaši pokožku nohou. V tomto případě bychom použili také Bis Pure, ale paní pedikérka své klientce Bis Smooth.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení