Chcete se zbavit mykózy? Bis Pure přináší viditelné výsledky už po týdnu mazání

 

Víme, že když člověka trápí mykóza nebo plíseň nohou, není to nic příjemného. Možná se stydíte chodit naboso nebo vás
problém s plísní nohou jinak omezuje v životě... Navíc mykózu můžete nechtěně přenést i na své blízké. Možná už jste zkusili lecjaký krém na nohy proti plísním, ale nic moc se nezlepšilo. S krémem na nohy Bis Pure od české kosmetické značky BisBis uvidíte viditelné výsledky už po týdnu mazání. Hledáte-li fungující krém na plísně nohou, jste tu správně.

Příběh klientky s mykózou

Paní M. (55) z Prahy byla lékařem diagnostikována mykóza (bez MIO stěru a vyšetření). Používala dle doporučení lékaře krémy proti plísni nohou známé z televizních reklam, ale nic jí nepomohlo. Pak objevila krém Bis Pure, který používají i profesionální pedikérky, a začaly se dít změny k lepšímu. Paní M. aplikovala krém Bis Pure 2x denně a už po týdnu mazání byly vidět první výsledky, jak se můžete přesvědčit na fotografii.

 

Bis Pure obsahuje stejně jako další krémy, tinktury a oleje české značky BisBis maximum přírodních surovin a účinných látek. Velkou sílu krému Bis Pure dává zejména Clotrimazol, který aktivně působí proti plísním.

 

Používání krému Bis Pure vám tak přinese viditelné zlepšení, úlevu a lepší pocit. A dobrá zpráva je, že krém je vhodný také
pro diabetiky.

 

S kosmetikou BisBis nemůžete šlápnout vedle.

Které účinné látky obsahuje krém Bis Pure?

  • Clotrimazol – látky, která aktivně působí proti plísním.
  • Lactil – látku na podporu obnovy přirozené hydratace.
  • Extrakt z rostliny bulbine frutescens podporující správnou tvorbu kolagenu a elastinu.
  • UREU –  látku, která pomáhá změkčovat pokožku, odstraňovat odumřelé buňky a má protisvědivé a antibakteriální účinky.

 

Zpět do obchodu