Česká kosmetika pro péči o nohy

kristyna_a_bisbis

Jdeme svým směrem

Česká kosmetika pro péči o nohy

Na začátku byla Kristýna. Kristýna vystudovala veterinární fakultu obor bezpečnost a hygiena potravin na Univerzitě veterinární a farmaceutické v Brně. Spíš než o potraviny se však zajímala o kosmetiku.

 

„Možná se to nezdá, ale potraviny a kosmetika mají mnoho společného, zejména co se bezpečnosti a kvality výroby týká. Kosmetika mě přitahovala o něco víc,“ říká Kristýna.

 

Proč zrovna nohy?

Člověk průměrně denně ujde 4000 kroků. V ideálním případě 10 000 kroků. V 75 letech máme v nohách rozhodně víc než 1000 mil. Máme v nich téměř 100 milionů kroků. To už vydá na pár procházek kolem zeměkoule.

 
 dermosoft
 

Přesto své nohy pořád zanedbáváme. Věnujeme péči obličeji, celému tělu. Hlídáme si celulitidu, vrásky a strie, ale popraskané paty neřešíme. Často pak už je na řešení pozdě. Nohy vnímáme jako naprosto samozřejmou záležitost. V Bis Bis jsme se rozhodli pro zcela jiný přístup. Právě nohám a chodidlům věnujeme maximální možnou péči.

Proč chodit na pedikúru

Pedikúra by měla být součástí našeho nazírání na potřeby vlastního těla. Je stejným profesionálním úkonem jako fyzioterapie, nebo masáž. Pedikúra je komplexní terapie, pracující s tělem i psychikou. Každý, kdo si pedikúru pravidelně dopřává, potvrdí, že bonusem k ošetřené pokožce je i zklidnění a relax.

bisbis-jsem-pedikerka

Od začátku našeho podnikání nás vedly dvě zásadní myšlenky. Pocity opečovávaného a pocity pečujícího. Kosmetika Bis Bis je „vyladěna“ tak, aby si ji užily obě strany. Myslíme však i na péči o nohy v domácím prostředí. Vyvinuli jsme proto i řadu na domácí použití. Pro dokonale hladkou pokožku stačí 5 minut denně, když zrovna nejste na pedikúře.

bisbis-cela-rada

Proč začít používat produkty Bis Bis?

Všechny produkty obsahují přírodní složky v nejvyšší možné míře. Obsahují Lactil - aktivní složku, která pomáhá obnovovat přirozenou hydrataci pokožky. Všechny produkty jsou vhodné pro diabetiky. Obsáhnou kompletní pedikérské ošetření. Jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice.

Jen vývojem a výrobou kosmetiky to však u nás nekončí. Pro dobrou spolupráci je základní VZTAH. O naše klientky a partnerky pečujeme stejně jako o své nohy. :)

Pořádáme semináře, pomáháme s podporou prodeje na sociálních sítích i jinde. Staňte se součástí naší rodiny Bis Bis. Zaregistrujte se. Vykročíme společně.

Kristýna a její tým.

 

fotka_tymu_bisbis

kristyna_tym_01
 
kristyna_tym_03
 
kristyna_tym_02
 
 
Zpět do obchodu