Mechanické poškození nehtu

600x637_pred_po_tincture

Pozor na pohorky.


MECHANICKY POŠKOZENÝ NEHET Z BOTMechanické poškození nehtu z března 2021, odstraněný odloučený nehet a nový nehet z července 2021. To je práce pedikérky PETRY DIVÁKOVÉ a domácí péče její klientky, která celé 4 měsíce kapala BIS TINCTURE.

Mechanické poškození nehtu je velmi častý následek pochodů v pevné obuvy nebo delších běhů. Po vzniku krevní sraženiny se nehet odloučí od nehtového lůžka a pod nehtem může vznikat ideální prostředí pro růst plísní a kvasinek. Proto je velmi důležité o takovýto nehet správně pečovat. Jako první doporučujeme návštěvu PEDIKÉRKY, která míru poškození posoudí a nehet ošetří. Pedikérka nehet hlavně vyčistí a odloučenou část pravděpodobně odstraní.  Důležitá je i správná péče doma. Doma je třeba nehet a nehtové lůžko po každém sprchování usušit a aplikovat BIS TINCTURE. Tinktura vám pomůže udržovat nehet a jeho okolí v maximální čistotě, podporuje regeneraci a působí proti plísním.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte KONTAKTOVAT.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení