Novinky

PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ - ZÁZNAM

Podívejte se na záznam produktového školení Bis Bis, které pro vás připravila zakladatelka značky Bis Bis Kristýna Vávrová. Školení stojí za to celé, ale pokud se rychle potřebujete podívat na konkrétní část, tady najdete popis jednotlivých částí:

 

1. ÚVOD: vznik Bis Bis, představení zakladatelky Mgr. Kristýny Vávrové

2. SALÓNNÍ PÉČE: popis produktů vhodných na mokrou i suchou pedikúru. Tuto sekci najdete od 5. minuty záznamu.

3. DOMÁCÍ PÉČE: popis produktů na doma. Sekce začíná od 24. minuty.

4. SPOLUPRÁCE S PEDIKÉRKAMI: cenové zvýhodnění, bonusy, sociální sítě, emailing, vytvoření grafiky zdarma, mapa partnerů (od 46. minuty).

 

Máte k něčemu dotaz? Napište přímo Kristýně: kristyna.vavrova@bisbis.cz.

 

 

 

 

 

LÍSTKY NA VELETRH ZDARMA! PŘIJĎTE POZNAT PRODUKTY BIS BIS NA VELETRH FOR BEAUTY

Ať už jste profesionální pedikérka, anebo vás kosmetika na nohy a ruce prostě zajímá, zveme vás na pražský veletrh FOR BEAUTY. Je to ideální příležitost, jak poznat produkty Bis Bis z první ruky. A nemusíte si lámat hlavu s lístky, dostanete je od nás zdarma (na místě v prodeji jinak stojí 200 Kč). Stačí se registrovat zde. Bis Bis najdete na stánku 6A16.

 

Veletrh FOR BEAUTY se koná 5. a 6. dubna 2024 na výstavišti v pražských Letňanech. Jedná se o pátek a sobotu, takže i když jste zdaleka, nabízí se příležitost spojit účast na veletrhu s víkendovou návštěvou Prahy.

 

Pro ty, kteří dorazí, máme připraven dárek: voucher na slevu 15 % na naše produkty. Vouchery s kódem budeme rozdávat na veletrhu a jeho platnost je týden. Je to tedy super šance, jak s produkty Bis Bis výhodně začít, anebo dokoupit to, co vám aktuálně chybí.

 

018_bisbis_for_beauty_veletrh24_851x315

 

„Moc se těším, že uvidím pravidelné návštěvnice, ale také poznám nové tváře,“ říká Kristýna Vávrová, zakladatelka značky Bis Bis. „Budu na stánku skoro celou dobu, takže se mě nebojte na cokoliv zeptat. S kolegyněmi vám na místě ukážeme Bis Bis výrobky. Můžete se seznámit s celým naším sortimentem – jak s krémy, tinkturami a oleji na nohy, tak s produkty na ruce. K mání bude i náš katalog a vzorky.“

 

Profi pedikérkám představíme naše sady pro mokrou i suchou pedikúru. A také všechny výhody, které u nás salóny mohou po registraci čerpat. Vítáme ale i návštěvu těch, kteří pečují o krásné a zdravé nohy sami doma.

 

„Máme řadu produktů k domácímu použití. Doporučíme vám vhodný krém či jiný přípravek podle toho, jaký problém řešíte – suché paty, projevy mykózy (plísně), sklon k zarůstajícím nehtům apod. Mimochodem, naše krémy jsou velmi oblíbené mezi diabetiky, kterým na ně přispívají některé pojišťovny,“ vysvětluje Kristýna Vávrová.

 

Co se hodí vědět:

Kdy: pátek 5. dubna – sobota 6. dubna 2024, od 10:00 do 18:00 h

Kde: PVA EXPO PRAHA v Letňanech, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany
        GPS: Loc: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E

 

Jak se tam dostat:

Nejpohodlnější doprava do areálu PVA EXPO PRAHA je linkou metra C do stanice Letňany + pěšky cca 5 min. V bezprostřední blízkosti areálu je velké placené parkoviště.

 

Kde najdete stánek Bis Bis:

Náš stánek má číslo 6A16 . Poznávací znamení je naše růžová barva.

 

Lístky od Bis Bis najdete zdarma zde.

 

Těšíme se na vás!

NEHTY JAKO ZE ŠKATULKY.

Jaro je tu, a tak je ideální čas věnovat se péči o nehty, abyste v létě mohli hrdě vyrazit naboso. Mimochodem naše produkty fungují nejen na nehty na nohou, ale i na rukou.

Ať už máte potíže s projevy mykotických nehtů anebo chcete dopřát nehtům tu správnou výživu, aby byly zdravé a krásné, u nás si vyberete:

 

Bis Nail Tincture

 • Tinktura ideální pro nehty s projevy mykóz (plísní). Preventivně působí i proti vzniku mykóz na mechanicky poškozeném nehtu např. z nevhodných bot.
 • Tinktura je naším bestsellerem v roce 2022 i 2023 – co dodat…
 • Balení obsahuje kapátko i sprej – můžete si vybrat, jakou aplikaci zvolíte. Stačí nastříkat nebo nakapat jednou až dvakrát denně podle potřeby a míry poškození. V případě preventivního použití stačí aplikace jednou denně či jednou za dva dny.
 • Pokud vás zajímá více informací o mykotických nehtech (příčina, jak na léčbu atd.) přečtěte si náš článek zde.

 

 

026_BISBIS_2022_reference_1200x1200_v02

 

 

Bis Nail Oil

 • Olejíček, který vyživuje a regeneruje nehty na rukou i nohou, efekt uvidíte už za pár dní.
 • Má 100% přírodní složení: obsahuje skvalan (z olivovníku), meruňkový olej a extrakt z květů granátového jablka pro dokonalou výživu nehtů.
 • Vhodný pro roztřepené nehty, ale regeneruje i nehtové okolí (záděry). Pomáhá i v situaci, kdy je nehet odloučen od nehtového lůžka (třeba v důsledku malých bot) – přispěje k tomu, že se nehet znovu „přichytí“. Stačí nakapat olej a lehce problematická místa masírovat.
 • Olej není vhodný na nehty s projevy mykóz, pokud jimi trpíte, doporučujeme Bis Nail Tincture.
 • Pokud vás zajímá více informací o olejíčku jako takovém, přečtěte si náš celý článek zde.
 • Podívejte se na video o olejíčku přímo od zakladatelky Bis Bis: Kristýny Vávrové.


 

 

Bis Cotton Nail

 • Kapky vhodné na změkčení zarůstajících nehtů. To ocení pedikérky při péči o vysoké a mykotické nehty, ale kapky pomáhají i při domácí péči. K jejich používání nemusíte být profesionální pedikérka.
 • Uleví vám, pokud si kvůli bolesti zarůstajících nehtů nemůžete užít běh či pořádný trek.
 • Pokud o problematice zarůstajících nehtů chcete vědět více, přečtěte si náš článek zde.
 • Můžete se podívat na popis produktu níže přímo od zakladatelky Bis Bis: Kristýny Vávrové.

 

KE KRÁSNÝM NEHTŮM VÁM POMŮŽE BIS NAIL OIL. Má 100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

Když nejsou nehty krásně rostlé a zdravé, nepomůže zakrýt nedostatky ani super barva… Ale máme řešení: Ať už jde o nehty na nohou, nebo na rukou, na nedokonalosti nehtů jsme vyvinuli olejíček Bis Nail Oil. Přečtěte si, co dokáže.

 

Bis Nail Oil je pro všechny, kteří chtějí mít krásné nehty a jejich okolí. Olej stačí 1x či 2x denně dle míry poškození nakapat na nehty a do okolí a lehce vmasírovat. Ideální rituál třeba u televize anebo když někde čekáte. Bis Nail Oil je v praktickém balení a můžete ho mít vždy u sebe.

 

„Pozitivní změny uvidíte velmi brzy, není třeba čekat na to, až nehet odroste jako v případě některých jiných potíží,“ říká Kristýna Vávrová, zakladatelka značky Bis Bis.

015_bis_nail_oil_k_clanku_1200x628_v1 

 

Bis Nail Oil má stoprocentně přírodní složení, takže váš nehet bude hýčkán těmi nejúčinnějšími látkami z přírody. Co obsahuje?

 • Skvalan a hemiskvalan se starají o hydrataci a zvláčnění pokožky. V případě našich produktů pochází z olivovníku.
 • Extrakt z květu granátového jablka pokožku regeneruje.
 • Meruňkový olej chrání a vyživuje.
 • Extrakt z rozmarýny má zklidňující účinek.

 

„Bis Nail Oil se hodí i pro třepivé a lámavé nehty. Jak víme, někdy se nehty lámou po vrstvách. Funguje i na nehtové okolí, třepení kůžičky a záděry. Olejíček dodá nehtu i okolí přesně to, co potřebuje, aby kůže byla hladká a zacelená a nehet zdravý a mohl dobře růst,“ dodává Kristýna Vávrová.

 

Olejíček pomáhá i v případě, že vás trápí onycholýza. Za tímhle slovem se skrývá odloučení nehtu od nehtového lůžka. Může se to stát třeba v případě, že nosíte nevhodnou obuv. Bis Nail Oil přispěje k tomu, že se nehet zpátky „usadí“.

 

Ještě jeden tip: Pokud se potýkáte s projevy plísní (mykózou) nehtu, doporučujeme vám použít speciální tinkturu Bis Nail Tincture.

 

Jako vždy u produktů Bis Bis, i u Bis Nail Oil se můžete spolehnout na tři věci:

 • Kupujete kvalitní český produkt – vývoj i výroba probíhá v České republice.
 • Při vývoji produktů v laboratoři se řídíme vědeckými poznatky a studiemi, aby přípravky obsahovaly vysoké množství těch správných aktivních látek a opravdu vám pomáhaly.
 • Naše kosmetika je vegan friendly.

 

A připomínáme: olejíček je vhodný na nehty na rukou i na nohou.

 

MISTRYNĚ ČR V PEDIKÚŘE PRACUJE S KOSMETIKOU BIS BIS A ŘÍKÁ: POŘÁD SE VZDĚLÁVÁM

V roce 2023 se již po sedmé konalo mistrovství ČR v profesionální pedikúře. Zvítězila v něm Michaela Hůlková ze Slovácka a my jí k titulu Mistryně ČR v profesionální pedikúře moc gratulujeme. A radost máme o to větší, že Michaela pracuje s kosmetikou Bis Bis.

facebook_1709708892919_7171038848406623368 

 

Michaelo, jaká byla vaše cesta ke kariéře pedikérky?

V životě jsem vyzkoušela vícero zaměstnání, která neměla s pedikúrou nic společného.

Až na mateřské dovolené jsem se rozhodla pro základní akreditovaný kurz Pedikúra, manikúra.

Co vás inspirovalo k tomuto povolání?

Tuto myšlenku mě vnukla moje babička, které jsem se už v té době stara o nohy jako laik. Babička byla s mou péčí velmi spokojená a byla za ni vděčná, byť  z mého pohledu se jednalo o naprosto přirozenou a laskavou péči.

Jak dlouho se již věnujete práci pedikérky a jak se vaše metody a přístupy vyvíjely během let?

Práci pedikérky se věnuji 16 let. Obor pedikúra je velmi obsáhlý, pořád přicházejí novinky v oboru či informace o materiálech a technologických postupech. Je proto potřeba se neustále vzdělávat.

Začínala jsem s mokrou pedikúrou, což je převážně práce se skalpelem. Na základě přibývajících zkušeností a touhy se posunout dál jsem rozšířila své služby o metodu suché přístrojové pedikúry.

Tato metoda ošetření je vhodná zejména pro lidi se zhoršeným stavem cév na nohách, např. pro diabetiky.

Pracujete sama na sebe? Máte salón?

Ano, pracuji jako OSVČ. Působím ve vlastním salónu a působím ještě v Top Beauty studiu – Uherský Ostroh.

Které druhy pedikúry nabízíte a které z nich jsou u vašich zákazníků nejoblíbenější?

Provádím mokrou pedikúru, suchou pedikúru a kombinace těchto dvou. Nejoblíbenějším ošetřením je spa pedikúra, jelikož nad rámec základního ošetření obsahuje peeling, masáž a zábal nohou.

Jaké jsou největší výzvy, kterým čelíte ve své práci, a co vás naopak na práci pedikérky nejvíce baví a motivuje?

Výzvou pro mne bylo navázání spolupráce s domovem pro seniory. A to proto, že klienti domova mají rozmanité a specifické potřeby a je potřeba vždy přihlédnout k aktuálnímu zdravotnímu stavu, což není vždy snadné.

Velmi motivující je pro mne zpětná vazba od klientů. Právě ta mě pohání k dalšímu růstu a sebevzdělávání.

Mám radost, když pedikúra klientům pomůže. Například jeden klient se mi svěřil, že konečně po letech může spát na břiše. Vysvětlil mi, že jeho silné nehty byly na dotek velmi bolestivé. A po mém ošetření spí jako miminko.

Povzbudil mě samozřejmě i sám úspěch v soutěži Beauty Foot Cup v Praze. Bylo to pro mne potvrzení, že se ubírám správným směrem a dokážu zúročit nabyté zkušenosti.

hul

Vzdělávání a trendy v pedikúře

Navštěvujete kurzy a semináře, které souvisí s oborem pedikúra?

Ano, pravidelně.

Kolik času studiu a vzdělávání věnujete?

Myslím, že nejlepším vzděláváním je samotná praxe v kombinaci se školeními, semináři, online workshopy či četbou odborných publikací. Na rok 2024 mám zajištěnou účast na mnoha takových vzdělávacích akcích a těším se na ně.

Sledujete trendy v pedikúře? Kde? A kdo vás inspiruje?

Jsem členem České podiatrické společnosti, která sdružuje odborníky v péči o nohu, také je informuje o aktuálních novinkách a trendech. Zároveň podporuje vzdělávání a odborný růst svých členů na vysoké úrovni.

Všeobecnou inspirací jsou pro mě úspěšní lidé, kteří přetváří svou vizi v realitu.

Spolupráce s Bis Bis

Kolik let pracujete s kosmetikou značky Bis Bis?

S kosmetikou Bis Bis pracuji rok.

Jak jste se s touto značkou poprvé setkala?

Dostala jsem tip od pedikérky, která pracuje se značkou Bis Bis od jejího vzniku a měla s ní jen pozitivní zkušenost.

Nakupují u vás zákazníci kosmetiku Bis Bis na doma?

Ano, nakupují. Největší zájem je o krém BIS SMOOTH a BIS PURE.

Jak přistupujete k doporučování produktů pro domácí péči?

Po zhodnocení stavu pokožky klienta doporučím produkty typizované na danou problematiku. Ukážu zákazníkovi, jak s produktem pracovat, a vysvětlím mu, jak funguje. Pokud se přímo nerozhodne ke koupi, nabídnu zkušební vzorek.

Které produkty značky Bis Bis jsou vaše osobní oblíbené a proč?

Nejvíce mě oslovila sada BIS HAND CARE. Mýdlo nedráždí pokožku ani nevysušuje. Krém se dokonale vstřebá, pokožka je na dotek hydratovaná a příjemně voní. 

 

predavani ceny

Rady pro domácí péči

Jaké tipy byste dala svým klientům pro domácí péči o nohy a nehty?

Nohy nás nosí celý život, proto potřebují stejnou péči, jakou věnujeme svému obličeji a zbytku těla. Většina lidí na svá chodidla zapomíná, a to je chyba. Je třeba podporovat zdravý stav pokožky, což zahrnuje nejen pravidelná pedikérská ošetření, ale také následnou péči doma. Důležitá je hydratace, tzn., promazávání adekvátním krémem na nohy. Suchá pokožka je jemnější a zranitelnější než pokožka hydratovaná.

Přestože vaše nohy potřebují hydrataci, je důležité po koupeli řádně nohy osušit, hlavně mezi prsty. Vlhké a mokré prostředí může být útočištěm nepříjemných a svědivých plísní. Těmto můžeme předejít použitím spreje na nohy BIS COMFORT, který neutralizuje zápach a zároveň pomáhá udržovat v rovnováze kožní mikrobiom.

Rodinná podpora

Jak vaše rodina vnímá vaše povolání a jak vás podporuje v kariéře?

Moje rodina mě od začátku vždy podporovala. Pro své děti jsem velkou inspirací a nejmladší dcera by se ráda v budoucnu věnovala práci pedikérky a manikérky. Hodně ji inspiroval právě můj úspěch v soutěži Beaty Foot Cup Czech.

 

 

Diabetikům přispívají na pedikúru a krémy pojišťovny. Jak na to v roce 2024?

Krémy Bis Bis i pravidelná přístrojová pedikúra přináší úlevu lidem s projevy diabetu, a proto na ně lze čerpat příspěvky od zdravotních pojišťoven. Každý rok pojišťovny čerpání z fondů všelijak upravují, a tak pro vás máme základní informace i přehled příspěvků pro rok 2024 napříč pojišťovnami. 

 

Příspěvky diabetikům – o co jde

 

Pojišťovny obvykle nabízí diabetikům příspěvek na ošetření u pedikérky (nebo zdravotní sestry) a/nebo příspěvek na produkty (krémy apod.). Suchá přístrojová pedikúra a použití kvalitní kosmetiky jako je Bis Bis totiž pomáhá ulevit od projevů diabetu, např. syndromu diabetické nohy.  

 

Pro diabetiky jsou ideální zejména tři naše krémy:

 • Bis Velvet na suchá chodidla
 • Bis Smooth na popraskané a ztvrdlé paty
 • Bis Pure na citlivou pokožku se sklony k olupování a svědění

 

Pojišťovny přispívají různými částkami (mrkněte dále), ale některá pravidla čerpání příspěvků jsou stejná pro všechny:

 

 • Musíte doložit, že se léčíte s diabetem (průkaz diabetika, potvrzení od lékaře).

 

 • Pokud chcete příspěvek na pedikúru, pedikérka musí být členkou České podologické společnosti nebo České podiatrické společnosti – zeptejte se své pedikérky (pokud by členkou některé společnosti nebyla, ať mrkne na weby společností a zváží členství). Pokud ještě svou pedikérku nemáte, podívejte se na naši mapu pedikérek a ověřte si u té, kterou jste si vybrali, zda je členkou některé z uvedených společností. 

 

 • Na účtence za krémy je ideální mít uvedeno, že se jedná o produkt pro diabetiky – např. krém na nohy Bis Bis (vhodný pro diabetiky), což firma Bis Bis na každé faktuře uvádí.

 

 • Na účtenkách je nutné mít datum v roce 2024.


Příspěvky pojišťoven pro diabetiky 2024

 

Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)

vzp

 • Pojištěnci nad 18 let mohou čerpat příspěvek 3 000 Kč na přístrojovou pedikúru nebo na ošetření zdravotní sestrou s podiatrickým kurzem. Maximální příspěvek na jedno ošetření je 500 Kč. 
 • O příspěvek lze zažádat 2x do maximální výše stanovené částky.
 • Dále lze čerpat (bez omezení věku) příspěvek až 1 000 Kč na krémy. 
 • Dejte si pozor na to, že při podání žádosti nesmí být poslední doklad starší více než tři měsíce. 
 • Žádat lze osobně na pobočce, poštou nebo online přes aplikaci Moje VZP.
 • Podrobnosti najdete přímo na webu Všeobecné zdravotní pojišťovny.

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

cpzp

 • Pojišťovna nabízí příspěvek na prevenci zhoršení diabetes ve výši 1 000 Kč pro dospělého a 2 000 Kč pro děti do 17 let včetně.
 • Příspěvek lze využít na přístrojovou pedikúru, včetně preventivní pedikúry provedené zdravotní sestrou.
 • Částky na dokladech za ošetření lze sčítat, nejnovější z dokladů nesmí být starší než tři měsíce. 
 • Žádat lze osobně na pobočce, online přes web, skrze mobilní aplikaci, datovou schránkou nebo poštou.
 • Podrobnosti najdete přímo na webu České průmyslové zdravotní pojišťovny.

 

 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra (211)

mv

 • Pojišťovna přispívá diabetikům nad 19 let částkou 500 Kč na přístrojovou pedikúru. 
 • Žádat lze například online. 
 • I zde je třeba mít na paměti, že při podání žádosti nesmí být poslední doklad starší více než tři měsíce. 
 • Podrobnosti najdete přímo na webu Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra

 

Oborová zdravotní pojišťovna bank (207)

 ozp

 • Výše příspěvku pro diabetiky závisí na množství kreditů na VITAKARTĚ, kterou mají pojištěnci Oborové zdravotní pojišťovny. 
 • Lze získat příspěvek až 10 000 Kč, ale doporučujeme konkrétní podmínky využití konzultovat přímo s pojišťovnou. 
 • Kontakt na Oborovou zdravotní pojišťovnu bank najdete zde na webu.

 

Revírní bratrská pokladna (213)

revirska

 • Základní příspěvek pro diabetiky na přístrojovou pedikúru činí 1 000 Kč. Můžete však využít i možnosti převodu příspěvku od rodiny a přátel registrovaných taktéž u RBP, kteří tento příspěvek nevyčerpají a získat tak další 2 000 Kč. Při registraci v bonusovém programu pojišťovny 90+ můžete získat ještě dalších 700 Kč. 
 • Žádat lze přes aplikaci nebo online na webu.
 • Podrobnosti najdete přímo na webu Revírní bratrské pokladny.

Vojenská zdravotní pojišťovna (201)

 • ať jsem hledali, jak jsme hledali, žádné zvýhodněné podmínky pro diabetiky jsme nenašli...

 

Neváhejte příspěvky pojišťoven využít. Pokud totiž tyto preventivní programy nebudou využívané, pojišťovny si je pro další roky mohou rozmyslet. A to nejdůležitější je, že profesionální pedikúra a efektivní kosmetika Bis Bis vám uleví

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRO PEDIKÉRKY: termíny produktového školení

Zveme vás na produktové školení Bis Bis s Kristýnou!

Pro koho? Pro všechny pedikérky, které odebírají (nebo chtějí odebírat) kosmetiku Bis Bis. Ještě mezi ně nepatříte? Zaregistrujte se zde.

Za kolik? Zdarma.

Kdo vás školením provede? Kristýna Vávrová, zakladatelka značky Bis Bis, která ví o produktech Bis Bis vše a ráda zodpoví i vaše dotazy.

Co se dozvíte? Informace o produktech Bis Bis – kdy a jak je nejlépe použít; jak fungují účinné látky, tipy z pedikérské praxe a mnoho dalšího.

Kde se školení koná? OSOBNĚ v Praze: Klimentská 50, Praha 1. OSOBNĚ v Brně v hotelu Continental, Kounicova 6. Na online vám přijde odkaz, není nutné stahovat žádné aplikace. Pokud chcete shlédnout produktové školení IHNED - zvolte poslední variantu, podívat se na školení ze záznamu.

Výhoda velkého osobního produktového školení: dostanete na místě od nás propagační balíček v hodnotě 1 000 Kč ZDARMA!!

Přihlášení je závazné, pokud nebudete moci dorazit, prosím napište nám na kristyna.vavrova@bisbis.cz

 

Přihláška na produktové školení (pro pedikérky)

Vyzkoušejte novinku Bis Comfort: sprej na nohy pro pocit čistoty a sebevědomí

Hodíte se do gala a cítíte se skvěle, ale pokud trpíte na potivou nohu, může se stát, že za chvíli jde vaše sebevědomí dolů. Noha se začne potit a tušíte, že nejpozději při vyzutí může nastat trapná chvilka, kdy ostatní ucítí vaše nohy. A tak si dáváte pozor, abyste se nemuseli zout například v práci a je to zkrátka otrava a špatný pocit. V Bis Bis pro vás máme řešení, které vás těchto starostí zbaví. Vyvinuli jsme nový sprej na nohy Bis Comfort. 

001_BISBIS_online_bannery_COMFORT_1200x1200_bez_textu

 

Bis Comfort obsahuje účinné látky bránící pocení nohou a vzniku zápachu:

 

 • Zinc Ricinoleta je aktivní látka, která okamžitě neutralizuje zápach.
 • Extrakt šalvěje a zeleného čaje působí proti nadměrnému pocení.
 • Dermosoft Decalact vyrovnává kožní mikrobiom neboli reguluje množství „dobrých“ a „špatných“ mikroorganismů.
 • Mentol zanechává nohy svěží, přináší chladivý pocit a pomáhá zmírnit pocit únavy.

 

Možná jste se na trhu setkali s různými spreji do bot, které však většinou mají za úkol zápach jen „přebít“, zatímco účinné látky v Bis Comfort jdou přímo k jádru problému.

 

„Bis Comfort má dlouhodobý účinek, takže stačí, když ho pravidelně aplikujete na nohy třeba týden a pak klidně můžete nějaký čas vynechat a poté se k němu vrátit, jakmile začnete nohy opět cítit,“ říká zakladatelka značky Bis Bis Kristýna Vávrová a dodává: „Sprej jsme vyvinuli v laboratoři v České republice a jak je u kosmetiky Bis Bis zvykem, tak ho v Česku i vyrábíme.“

 

Co se ještě hodí vědět:

 

 • Bis Comfort je pro všechny – pro ženy a muže všech generací.
 • Bis Comfort je určen přímo pro pokožku nohou, ale pokud byste ho chtěli aplikovat i do bot, tak můžete – boty nijak nepoškodí.
 • Bis Comfort má rychleschnoucí účinek, takže aplikaci zvládnete i ve spěchu ráno před nabitým dnem.

 

Vykročte do práce, do společnosti nebo na rande s jistotou, že vás nečeká žádný trapas.https://www.bisbis.cz/bis-comfort/


 

Tip na dárek: vánoční balíček luxusní kosmetiky Bis Bis za výhodnou cenu

EDIT: Děkujeme za obrovský zájem. Balíček je již vyprodán, prodej je ukončen.

 

Jestli si lámete hlavu s otázkou, co darovat pod stromeček partnerce, mamince, babičce, sestře nebo kamarádce, máme pro vás řešení: pořiďte jim vánoční balíček Bis Bis, ve kterém najdou tři luxusní, a hlavně funkční produkty – krém na nohy, cukrový peeling a krém na ruce. Po předvánočním fofru, kdy ruce a nohy dostávají zabrat, jim takový balíček určitě přijde vhod.

 

059_BISBIS_vanoce_bannery2_480x300_v1

 

Maloobchodní hodnota balíčku je 1 419 Kč, ale teď ho můžete koupit s 30% slevou, a to za 980 Kč.

 

 

„Balíček jsme sestavili tak, aby v něm byly produkty, které využije opravdu každý bez ohledu na věk nebo pohlaví. Často mají lidé popraskané nebo tvrdé paty, když je ale budou obden mazat krémem Bis Smooth a 2x týdně si jednoduše udělají cukrový peeling s Bis Sweet, do měsíce mohou mít nohy jako batolata,“ říká Kristýna Vávrová, zakladatelka značky Bis Bis. „Krém na ruce Bis Regenerating Hand Cream naší nové řady jsme do balíčku přibalili taky, protože zima, déšť a mráz pokožce rukou neprospívají, ale náš regenerační krém ruce zjemní.“

 

Kosmetika, která opravdu funguje

 

Kosmetika je oblíbený vánoční dárek, ale někdy je těžké trefit se do vkusu obdarovaného. S kosmetikou a vánočním balíčkem od Bis Bis ale nešlápnete vedle. Podívejte, co obsahuje:

 

Bis Smooth

 • Krém na popraskané a ztvrdlé paty, přispívá k jejich regeneraci.
 • Ideální krém i pro diabetiky.
 • Během několika dní uvidíte výsledky.
 • Pro krásné nohy bez popraskané pokožky.

 

Bis Sweet

 • Cukrový peeling, který odstraňuje odumřelé části pokožky a změkčuje pokožku pat a v oblasti chodidel. 
 • Obsahuje pěsticí mandlový olej a rozmarýnovou a levandulovou silici.
 • Použití peelingu je snadné a velice příjemné na dotyk, zvládne ho každý. 

A tady je výsledek pravidelné péče: 

mceclip0

Fotky nám zaslala žena, která měla dlouhodobě problém s tvrdou a hrubou pokožkou chodidel. Vždy se situace zlepšila jen na pár dní po pedikúře. Trvalé zlepšení přinesla až kombinace krému Bis Smooth a peelingu Bis Sweet, které bylo viditelné už po pár dnech. Během několika týdnů se pokožka na nohou zcela vyhladila a zjemnila. 

Zákaznice nám k tomu napsala: Mám konečně krásné nohy, a to podotýkám, že ta noha nalevo nebyla to nejhorší, co jsem na těch patách měla. Používala jsem ze začátku krém a peeling poctivě každý den, teď tak dvakrát týdně cukrový peeling a krém na paty. Ten cukrový peeling je super, objednávám znova a asi i něco na dárky.“ 

 

Bis Regenerating Hand Cream

 

Třetí produkt v balíčku je regenerační krém z naší nové řady určené pro ruce.

 • Krém na velmi vysušenou a namáhanou pokožku rukou, regeneruje a dostatečně hydratuje. 
 • Po použití se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný film. 
 • Aroma zeleného čaje z Francie dodává krému luxusní jemnou vůni. 

„Krém na ruce Bis regenerační je opravdu super. Za mě je zatím nejlepší, který jsem zatím vyzkoušela,“ říká profesionální pedikérka Eva Kašíková.

150-2_vanocni-balicek-s-kremem-na-ruce-zdarma 

 

Česká značka a prémiová kvalita

 

„Všechny produkty Bis Bis jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice,“ říká Kristýna Vávrová, která na vše osobně dohlíží.

 

Dárkový balíček Bis Bis dostanete v krásném vánočním provedení, a tak už si nemusíte s ničím dělat starosti. Už víte, komu jím uděláte radost?

 

 

Vidíme se na veletrhu FOR BEAUTY? Máme pro vás lístky zdarma

Už je to tu – podzimní veletrh FOR BEAUTY, kde by neměl chybět nikdo, koho baví (a/nebo živí) kosmetika a pedikúra. Že tam budeme my se stánkem Bis Bis, to se rozumí samo sebou! Veletrh se uskuteční v pátek a sobotu 20. a 21. října tradičně na výstavišti v pražských Letňanech.

 055_bisbis_for_beauty_veletrh23_940×788

 

3 důvody, proč stojí za to se na veletrh podívat, ať jste zblízka, či zdaleka

 

 • Kupa inspirace pro vaši každodenní péči. Uvidíte, že na veletrhu budete ve svém živlu. Těšte se třeba na tipy z první ruky od Kristýny Vávrové, zakladatelky značky Bis Bis.

 

 • Lístky zdarma od Bis Bis. Vstupenka běžně stojí dvě stovky, ale my pro vás máme lístky zdarma! Stačí vyplnit registraci na tomto odkazu.

 

 • Veletržní sleva na produkty Bis Bis. Na návštěvnice a návštěvníky čeká speciální sleva 15 % na naše produkty. Získat ji lze jen na veletrhu.

 

„Veletrh je super příležitost, jak se potkat naživo. Můžete se nás na cokoliv zeptat, ukážeme vám všechny naše produkty a rády si s vámi popovídáme,“ říká Kristýna Vávrová, zakladatelka Bis Bis. „Na našem stánku číslo 6A18 vítáme jak profi pedikérky, tak kohokoliv, kdo řeší péči o nohy, ale i o ruce.“

 

Co se hodí vědět:

 

Kdy: pátek 20. října – sobota 21. října 2023, od 10:00 do 18:00 h

Kde: PVA EXPO PRAHA v Letňanech, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany
        GPS: Loc: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E

 

Jak se tam dostat:

Nejpohodlnější doprava do areálu PVA EXPO PRAHA je linkou metra C do stanice Letňany + pěšky cca 5 min. V bezprostřední blízkosti areálu je velké placené parkoviště.

 

Kde najdete stánek Bis Bis:

Náš stánek má číslo 6A18. Naši růžovou barvu jen tak nepřehlédnete 😊.

 

Veletrh FOR BEAUTY, který se koná dvakrát do roka, je zaměřený na pedikúru a péči o nohy, manikúru, kosmetiku, kadeřnictví a také na vybavení salónů. Víme, že řada profi pedikérek z naší růžové rodiny se veletrhu pravidelně a ráda účastní. Těšíme se proto na pravidelné návštěvnice i na ty, kteří dorazí poprvé.

 

„Byla jsem na veletrhu poprvé loni na podzim a bylo to úžasné. Hlavně pro začínající pedikérky je to skvělá zkušenost. Vyzkoušíte si přípravky, dostanete slevu a na stánku BIS BIS si vždy hezky popovídáme. Děvčata nám vše vysvětlí a poradí. Za mě doporučuji všem: kdo může, jeďte se podívat,“ popisuje Věra Dubská, která provozuje mobilní pedikúru.

 

Podobnou zkušenost má i Jana Bocmanová. „Na veletrh jezdím už několik let, vždy objevím spoustu novinek, které se na místě dají zakoupit za super cenu. Kosmetiku a produkty Bis Bis jsem sice poprvé objevila jinde, ale od té doby ji používám,“ vypráví Jana, pro kterou je pedikúra koníček spojený s pomocí lidem v jakémkoliv věku v péči o pěkné a zdravé nohy.

 

Takže: vidíme se v Letňanech? Zastavte se, těšíme se na vás.

 

Nahoru
13 položek celkem
Zpět do obchodu