Jakou kosmetiku a krémy použít na přesušené paty se sklony k praskání?

Jsme kosmetika BISBIS

10. 3. 2020 Jakou kosmetiku a krémy použít na přesušené paty se sklony k praskání?

Profesionální péči v salonech nic nenahradí. Zejména o nohy se sklony k praskání bychom měli pečovat i doma. Jak? To si můžete přečíst v našem článku.

Jak si poradit s chodidly se sklonem k praskání?

Teplé počasí už ťuká na dveře. Za chvíli tu máme období, kdy odhodíme ponožky a zavřené boty a odhalíme to, co zůstává v zimě skryto. Patříte k té části populace, která raději celé parné léto chodí v teniskách, protože se stydí za své nožky? Přestaňte se stydět a změňte to!

Udělejme si na začátek malé cvičení. 

Kolik času denně věnujete péči o svou pleť? O svůj obličej, o pokožku svého těla? Spočítejte si, kolik přípravků pro péči o pleť a pokožku celeho těla máte doma? Minimum je někde kolem 7 kousků. A to nepočítáme make-up a péči o vlasy. Máte to? A teď si spočítejte, kolik máte doma přípravků pro péči o nohy. Nula? Nebo jeden, koupený v záchvatu "podzimní" údržby. Jestliže své nožky zanedbáváte, stejně jako většina z nás, doporučujeme vám krém, kterým snadno a v pohodlí domova ošetříte své nohy. Na pokožku nohou, které mohou mít sklony k praskání, je dobré použít KRÉM NA PATY SE SKLONY K PRASKÁNÍ.

Víte proč paty tvrdnou a mají sklony k praskají? 

Na chodidlech a dlaních máme velké množství potních žláz. Zároveň však na těchto místech chybí mazové žlázy. Ty zajišťují ochranu pokožky a zabraňují vysušování. Chodidla vystavujeme námaze, pocení, ale často jim už nedodáváme tu potřebnou hydrataci a ochranu. Milujete balerinky a nosíte je od jara až do podzimu? Pozor na jednostranné zatížení chodidel! Noha se pak zákonitě brání a na místě s nejvyšší zátěží vytváří ochranu - ztvrdlou kůži. Ta se bez správné péče snadno vysušuje. Péči o nohy necháváme až na posledním místě. Když už je pokožka přesušená a má sklony praskat, neřešíme to. Člověk si přece zvykne na všechno. Ruku na srdce, když vás bolí zub, necháte to taky zajít až do extrému? Řešit bychom měli i svoje nožky. Nosí nás každý den. Díky nim se dostaneme, kam potřebujeme. 

Jak o nohy pečovat?

Existují různé “babské” rady. Vyzkoušejte jednu z nich!

Jedlá soda pomůže kůži zbavit odumřelých buněk. Do lavoru s teplou vodou nasypte 3 lžíce jedlé sody. Užijte si 20 minutovou lázeň. Poté nohy ošetřete pemzou a namažte krémem určeným na péči o nohy. My máme vyzkoušený krém na paty se sklony k praskání BIS SMOOTH. Děláte rádi věci jednoduše? Chybí vám doma lavor? Pořiďte si českou kosmetiku značky BISBIS pro péči o nohy. V našem eshopu naleznete kosmetiku pro domácí použití. Vytvořte si z péče o nohy příjemný rituál!

Během koupele můžete použít jemný peeling BISS GENTLE nebo cukrový peeling BIS SWEET. Po koupeli pokožku ošetřete krémem BIS SMOOTH. Hydratační a regenerační krém s deo účinkem je určený především na paty se sklonem k praskání. Účinek pocítíte při každodenním používání. Výrazně zmírňuje projevy popraskání. Pokožku nohou hydratuje a regeneruje. Sledujte nás na facebooku, ať vám neuniknou další tipy, nebo akce!

Věnujte svým nohám péči a pozornost, kterou si zaslouží. Odvděčí se vám krásnou kůží a měkkým krokem. Dejte sbohem přesušeným patám, potrhaným silonkám, studu a schovávání. Vykročte naproti krásným chodidlům. 


Váš BIS BIS