Bestseller Bis Smooth: Jakou aktivní látku obsahuje?

Co důležitého obsahuje bestseller Bis Smooth, náš nejoblíbenější krém na paty se sklony k praskání? Jde hlavně o extrakt z rostliny Bulbine frutescens.

Bulbine frutescens je rostlina ze stejné čeledi jako Aloe Vera. Pochází z jižní Afriky, kde byla po staletí používána místními kmeny (Zulu a jiné) v tradiční lidové medicíně. Tato rostlina dorůstá výšky 40 – 60 cm. Má dužnaté, sukulentní listy, květy v hroznu jsou žluto-oranžové na delším stonku.

Extrakt z této rostliny, který v krému Bis Smooth používáme, se jmenuje LIFTONIN®-XPERT. Je to obchodní název aktivní látky.

 

Čerstvá šťáva z rostliny působí antisepticky, regeneruje kožní onemocnění a poranění, štípnutí hmyzem apod. Šťáva je z rostlin extrahovaná za přísných podmínek.

Velmi atraktivní je květenství složené z drobných oranžových kvítků, které jsou zvláště zajímavé při pohledu zblízka.

bis-smooth-foto

 

Jak Liftonin Expert účinkuje v kosmetice?

  • Má prokazatelné omlazující a regenerační účinky na pleť.
  • Látky obsažené ve šťávě i při poměrně malé koncentraci ve fibroblastech aktivují produkci vysoce kvalitního kolagenu.
  • Působí i jako výplň již ztenčených vláken elastinu a kolagenu.

 

Pro efektivní regeneraci pat se sklonem k praskání LIFTONIN®-XPERT řídí tvorbu kolagenu a elastinu ve správném poměru tak, aby se paty regenerovaly do zdravé, pružné tkáně bez jizvy.

Patentované složení LIFTONIN®-XPERT zaručuje optimální tvorbu elastinu a kolagenu. Při nadměrné aktivitě kolagenu, zejména právě při regeneraci by naopak hrozilo nekontrolovatelné zhuštění pokožky a tvorby jizvy.

 

LIFTONIN®-XPERT najdete nejen v krému BIS SMOOTH, ale také jej obsahuje BIS PURE.

 

Na obalu nebo v e-shopu ho najdete ve složení kosmetiky takto:

INCI: Bulbine Frutescens Leaf Juice , Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení