Změkčování nohou

Procedura změkčování nohou

IMAGE:

BIS COTTON - Změkčování

BIS COTTON | ZMĚKČUJÍCÍ SPREJ

Změkčující sprej na chodidla, mozoly,nehty a nehtové kůžičky. Obsahuje kromě 30% změkčující Ureji také aktivní látku Lactil a Kyselinu Hyaluronovou. Obě tyto složky pokožku hydratují a podporují schopnost přirozené hydratace. BIS COTTON není třeba oplachovat a je možné ho použít několikrát během procedury dle potřeby změkčení.

Aplikujte BIS COTTON na pokožku nohou, mozoly a nehtovou kůžičku. Nechte působit 6-8 minut. Ošetřete pokožku nohou a mozoly nástrojem typu crédo nebo pilníkem. Odstraňování odumřelé pokožky probíhá vždy do hladka, nikdy ne do růžova. Odstraňuje se pouze bílá odumřelá pokožka. Když pokožka vyschne před ukončením ošetření, použijte BIS COTTON znovu. BIS COTTON neoplachujte, obsahuje účinné hydratační látky pro přirozenou obnovu hydratace.
Během působení BIS COTTON doporučujeme zahájit péči o nehty a nehtový val. Tím ušetříte čas. Před ošetřením nehtového valu použijte na nehty a okolí BIS HIGIENIC.

ZMĚKČUJÍCÍ
HYDRATAČNÍ


BIS COTTON | 2

BIS COTTON | 2

Změkčující sprej na chodidla, mozoly, nehty a nehtové kůžičky s ureou a obsahem hydratačních složek.

ZMĚKČUJÍCÍ
HYDRATAČNÍ

Složení/INCI
Aqua, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Hydroxyethylcellulose


Obsah balení: 250 ml

Domácí pedikúra

Domácí péče o nohy

BIS<br />VELVET

BIS
VELVET

Hydratační krém

BIS<br />SMOOTH

BIS
SMOOTH

Krém na paty
se sklonem k praskání

BIS<br />PURE

BIS
PURE

Krém k ošetření pokožky se sklonem
k mykózám