Koupel nohou

Procedura koupel na nohy

IMAGE:

BIS BATH - Koupel

BIS BATH | KOUPEL

Jemná, čistící a změkčující lázeň s levandulovou a rozmarýnovou silicí, které jsou vhodné pro ošetření pokožky se sklony k svědění, olupování či šupinatění. Jako čistící složku jsme vybrali Coco Glucosid, přírodní mycí složku, která nedráždí a je tak vhodná pro všechny typy pokožky. Koupel obsahuje také 20% Urey pro zahájení změkčení pokožky Lactil, přírodní aktivní látku, která podporuje obnovu přirozené hydratace kůže.

Do vodní lázně přidejte 1 dávku BIS BATH. Teplota vody není pro proceduru důležitá, tak jako pro pocity zákazníka. Je důležité, aby voda zákazníka nepálila a nebo nestudila. U starších lidí a lidí trpící na vysoký krevní tlak se doporučuje voda o něco vlažnější. Koupel by měla trvat 8-10 minut pro dobré první změkčení pokožky, mozolů a nehtové kůžičky.

ZMĚKČUJÍCÍ
PŘIROZENĚ OBNOVUJÍCÍ HYDRATACI
VHODNÉ TAKÉ PRO CITLIVOU POKOŽKU SE SKLONY K SVĚDĚNÍ A OLUPOVÁNÍ/ŠUPINATĚNÍ


BIS BATH | 1

BIS BATH | 1

Jemná, čistící a změkčující lázeň s levandulovou a rozmarýnovou silicí a obsahem hydratačních složek.

ZMĚKČUJÍCÍ
PŘIROZENĚ OBNOVUJÍCÍ HYDRATACI
VHODNÉ TAKÉ PRO CITLIVOU POKOŽKU SE SKLONY K SVĚDĚNÍ A OLUPOVÁNÍ/ŠUPINATĚNÍ


Složení/INCI
Glycerin, Urea, Aqua, Coco Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Limonene, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, CI 16185, CI 42051, Sodium ChlorideObsah balení: 1000 ml

Domácí pedikúra

Domácí péče o nohy

BIS<br />VELVET

BIS
VELVET

Hydratační krém

BIS<br />SMOOTH

BIS
SMOOTH

Krém na paty
se sklonem k praskání

BIS<br />PURE

BIS
PURE

Krém k ošetření pokožky se sklonem
k mykózám