Cukrový peeling na nohy

Cukrový peeling nohou

IMAGE:


BIS SWEET - Cukrový peerling

BIS SWEET | CUKROVÝ PEELING

Vyvinuli jsme dva druhy BIS peelingu. Jemný BIS GENTLE a hrubší BIS SWEET. Podle osobní zkušenosti zvolte vhodný typ peelingu. U více hrubé pokožky a pokožky doporučujeme cukrový peeling - BIS SWEET.

Vhodný pro velice suchou a tvrdou pokožku nohou. Odstraňuje odumřelé části pokožky a změkčuje hyperkeratózu. Obsahuje pěstící mandlový olej, rozmarýnovou a levandulovou silici, které jsou vhodné pro ošetření pokožky se sklony k praskání a olupování. BIS Sweet pokožku také hydratuje.

Nanášíme dávku o velikosti lískového oříšku. Krouživými pohyby aplikujeme na chodidla a nohy. Proces exfoliace trvá 1-2 minuty. Po aplikaci ošetřené partie umyjeme a dobře osušíme.
 

ZJEMŇUJÍCÍ
PEČUJÍCÍ
OBNOVUJÍCÍ HYDRATACI

BIS SWEET | 4

BIS SWEET | 4

Pro velice suchou a ztvrdlou pokožku nohou. Odstraňuje a změkčuje odumřelé části pokožky. Obsahuje mandlový olej, rozmarýnovou a levandulovou silici pro péčí o citlivou pokožku se sklony k svědění a loupání. BIS Sweet pokožku také hydratuje.

ZJEMŇUJÍCÍ
PEČUJÍCÍ
PŘIROZENĚ OBNOVUJÍCÍ HYDRATACI

Složení/INCI
Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sucrose, Glycerin, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Melia Azadirachta Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool, Limonene, Eugenol, Aqua Obsah balení: 600g

Domácí pedikúra

Domácí péče o nohy

BIS<br />VELVET

BIS
VELVET

Hydratační krém

BIS<br />SMOOTH

BIS
SMOOTH

Krém na paty
se sklonem k praskání

BIS<br />PURE

BIS
PURE

Krém k ošetření pokožky se sklonem
k mykózám